חברתנו מציעה מגוון רחב ביותר של מעבדים מתוצרת INTEL ו- AMD המתאימים לצרכיהם של לקוחות שונים, החל במשרדי עיצוב גרפי, דרך אדריכלים ועד לגיימרים. מדובר במעבדים עדכניים ומתקדמים הנבדלים זה מזה בנתוניהם ועלויותיהם, כך שבמידת הצורך תוכלו לקבל מאיתנו סיוע מקצועי לבחירה נכונה ואף להתקנה במחשב הנייח שלכם.

 

כמה מילים על מעבדים

מעבדים היא רכיבי חומרה מרכזיים במחשבים אשר מוציאים אל הפועל את הפקודות המאוחסנות בזיכרון ויושבים על גבי שבב אחד. המעבד מבצע פעולות לוגיות וחשבוניות על המידע המגיע מהתקנים שונים ומהזיכרון, עם בקרת זרימה ויכולת לחזור לפי הצורך על אותן הפקודות, הבנויות מרצף של ביטים בהתאם לסט המסוים של המעבד הספציפי. למעשה, מעבד למחשב נייח ולמערכות ומכשירים אחרים מורכב ממספר יחידות, ביניהם AKU המבצעת פעולות לוגיות ופעולות במספרים שלמים, רגיסטרים שהינם יחידות זיכרון פנימי מהירות מאוד, ויחידות בקרה הקוראות ומפענחות את הפקודות. בנוסף, במעבדים יכולים להיות גם זיכרון מטמון מהיר מאוד, יחידת ניבוי קפיצות, בקר אפיק נתונים ועוד.

 

כידוע, מאז תחילת שנות האלפיים קיימים מעבדים מרובי ליבות, שהם למעשה שבבים שעליהם כמה מעבדים העובדים במקביל וכל אחד מהם הוא ליבה בפני עצמו. העבודה המקבילה ושיתוף המשאבים נותנים יכולות חישוביות יותר חזקות וזמן תגובה טוב יותר, כאשר במערכות הפעלה ותוכנות שונות ניתן להריץ כמה יישומים במקביל.

 

בחירה נכונה של מעבד למחשב נייח

מעבד למחשב נייח יש לבחור בהתאם לצרכים שלהם (עבודה, גיימינג, המשחקים, התוכנות וכדומה). כך למשל, ברור שמחשב עם כמה שיותר ליבות ייתן מהירות תגובה ויכולות חישוביו חזקות יותר, אך מצד שני גם המחיר עולה ולא תמיד מצדיק את עצמו מפני שישנם משחקים ותוכנות שאינם מסוגלים לנצל היטב את ריבוי הליבות.  לכן, כדאי להתייעץ בנושא עם איש המקצוע של חברתנו. בתוך כך, חשוב מאוד לוודא שמדובר במעבד המתאים ללוח האם של המחשב שלכם, כמו גם את התאימות של הזיכרונות. אמנם ניתן לבדוק את הנתונים הללו באתרי היצרניות אך כאמור כדאי להתייעץ. מעבר לכך, יש לתת את הדעת על פרמטרים כגון UPC, תדר הבסיס ותדר העבודה המרבי של המעבד, תצורת המעבד ואת סוגיית הקירור. בכל הנושאים הללו ונוספים אנו עומדים לרשותכם.

 

למה להזמין מאיתנו?

Techlab פועלת כבר יותר מ- 15 שנים בתחום המחשוב ויודעת לתת מענה שלם לכל צורך של אנשים פרטיים, עסקים ומוסדות. הקנייה מאיתנו מבטיחה שיהיה לכם גב מחברה וותיקה המעניקה שירות לבבי ואדיב כפי שרק חברה משפחתית יכולה לעשות, ובדגש על יעילות ומהירות. אם כן, מעבד למחשב נייח ניתן להזמין כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר, אך אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים ובהכוונה מקצועית בנושא תוכלו לפנות אלינו בטלפון 04-6388068. אנו נשמח לעזור.