מחפשים מחשבי מותג גיימינג? אם כן, באתר של חברת Techlab תוכלו למצוא קשת רחבה של מחשבים נייחים המתאימים לצרכיהם של גיימרים. מלבד ההיצע הנרחב של מחשבים מבית מותגים עולמיים מובילים, אצלנו תקבלו תחת קורת גג אחת מענה לכל צורך – אוזניות, מקלדות, מסכים, כרטיסי מסך, כסאות, מעבדים וכדומה, עם ייעוץ מקיף לרכישה נכונה ואף לבניית מחשב גיימינג משלכם. כל זאת באווירה נעימה ומשפחתית, עם מעבדה מקצועית ומתקדמת לתיקונים, ועם צוות מקצועי בעל ניסיון רב ובקיאות מעמיקה.

 

כמה מילים על בחירת מחשב לגיימר

מטבע הדברים, מחשבים לגיימרים צריכים להציע ביצועים גבוהים יותר מאשר מחשבים רגילים, שכן תחום הגיימינג העולמי מתפתח מדי שנה וצריך לעמוד בקצב המהיר של התפתחות הפיצ’רים, הגרפיקה וכמובן מהירות המשחקים והשחקנים. לשם כך, צריך שיהיה לכם מחשב עם מעבד מספיק חזק, כרטיס מסך מצוין ומרכיבים נוספים שמייד נעסוק בהם. כמו כן, צריך להחליט על מחשב נייח או נייד כאשר במרבית המקרים הבחירה תהיה בנייח. זאת, מכיוון שמחשבים נייחים יכולים להציע מענה יותר טוב לביצועים גבוהים, עקב המארזים היותר גדולים שאינם מצריכים שיקולי משקל וגודל מיוחדים. אמנם, גם המחשבים הניידים עשו כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות, ורבים מהם אינם נופלים מהנייחים, אבל העלויות שלהם גבוהות יותר משל הנייחים המקבילים. מצד שני, אם מה שהכי חשוב לכם הוא להיות בתנועה, לכו על מחשבי מותג גיימינג ניידים.

 

מעבר לכך, יש כמה וכמה פרמטרים שצריך לתת עליהם את הדעת. כך למשל, חשוב שיהיה זה מעבד חדש מדור 10, כאשר ישנה עדיפות מסוימת למעבדים של אינטל על פני אלו של AMD, אם כי גם האחרונים בהחלט עושים את העבודה. שנית, חשוב לתת את הדעת על כרטיס המסך שמתאים לצרכיכם מבחינת יעילות, ביצועים ופיצ’רים, מה שניכר בין היתר ברזולוזציה, בספק הכוח, בזיכרון של כרטיס המסך ובקצב הרענון שלו. כל אלו יתבטאו בחוויית המשחק שיספק המחשב. מלבד זאת, הפרמטרים החשובים ביותר שחשוב להתייחס אליהם הינם לוח האם, הזיכרון, הדיסק הקשיח, המארז וספק הכוח.

 

בנייה של מחשב גיימינג

כאמור, ניתן להזמין מחשבי מותג גיימינג דרך האתר שלנו. יחד עם זאת, המעוניינים בכך יכולים להתייעץ איתנו לגבי רכישת החומרה והרכבה עצמאית של מחשב גיימינג. כך לדוגמא, נייעץ לגבי רכישה והתאמות של רכיבים כגון לוח אם, מארז, ספק כוח, אמצעי אחסון, כרטיס מסך ומעבד, וזאת בהתאם לסוג המשחקים שאתם מתעתדים לשחק. בנוסף, נמליץ על המסך המתאים ביותר שיספק חוויית משחק מעולה, תוך התייחסות לרזולוציה המקסימאלית, לקצב הרענון המקסימאלי ולגודל המסך. גם נספק מידע והמלצות על ציוד היקפי נוסף כמו כיסא גיימרים, רמקולים, אוזניות ועוד.

 

להזמנות וסיוע מקצועי

מחשבי מותג גיימינג ניתן להזמין כבר עכשיו דרך האתר. לקבלת עזרה מקצועית והכוונה לקנייה נכונה פנו אלינו בטלפון 04-6388068 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.