סתור סטודנטים באוניברסיטה או מכללה אתם בוודאי יודעים שמחשב נייד או טאבלט הוא בגדר חובה. אכן, מכשיר קל משקל ובעל ביצועים טובים יהפוך עד מהרה למלווה קבוע ולידידכם הטוב, שעימו תוכלו לבצע מגוון משימות בצורה פשוטה, קלה, נוחה ומסודרת. דרך האתר של חברתנו תוכלו להתרשם משורה ארוכה של טאבלטים מומלצים לסטודנטים, אותם אנו מציעים במחירים נוחים מבית מותגים מובילים כגון אפל, לנובו ואחרות.

 

שימושים בטאבלטים לסטודנטים

בחירה נכונה של טאבלטים מומלצים לסטודנטים תעניק לכם כלי המאפשר לבצע משימות אקדמיות רבות. בין היתר, תוכלו לכתוב עליהם, לבצע עבודות בקורסים השונים, לשתף חומרים ועבודות עם אחרים וכמובן גם לשמוע מוזיקה, לצפות בסרטים, לקבל הודעות, לקרוא מיילים ולשמור על קשרים חברתיים. בעיקרון, צרכי המחשוב של סטודנט אינם כה גבוהים למרות השימוש היומיומי הנרחב בטאבלט או בלפטופ. אכן, במרבית המקרים (מלבד סטודנטים לעיצוב גרפי וכדומה), הפונקציות הבסיסיות והתוכנות הפשוטות יחסית נותנות מענה לצרכי היומיום.

 

בדיוק מסיבה זו יש הבוחרים בטאבלט על פני מחשב נייד בתור סטודנטים, עקב סוגיית הניידות. עם כל הכבוד ללטפופים הם אינם יכולים להתחרות בטאבלטים מבחינת המשקל הקל, נוחות הנשיאה, בכל שהם לא תופסים נפח גדול בתיק וכן הלאה – וזה בדיוק מה שצריך סטודנט הנע בין כיתות, הרצאות, קבוצות לימוד, ברכב פרטי ובתחבורה הציבורית. יחד עם זאת, חשוב לציין כי טאבלט הוא גם מכשיר פחות עוצמתי מלפטופ בטווחי המחירים המקבילים, ולכן אם דרוש לכם כוח מחשוב יותר רציני ואם אתם רוצים פתרון יותר זול, כדאי להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו ולהבין מה מתאים לכם.

 

בחירה נכונה של טאבלט לסטודנט

קודם כל, רצוי להתייעץ עם חברים ללימודים שמרוצים מהטאבלט שלהם, או לחילופין לקרוא סקירות על טאבלטים מומלצים לסטודנטים נכון לשנה הנוכחית, המספקים את התמורה המקסימאלית מבחינת מענה מדויק לצרכים שלכם, נוחות עבודה וניידות, ובמסגרת התקציב הרלוונטית. יש כמה פרמטרים שחשוב לתת עליהם את הדעת כגון אורך חיי הסוללה, שכן אתם רוצים טאבלט שייתן עבודה לפחות למשך 8 שעות של יום לימודים, ועדיף יותר מכך. כמו כן, כדאי שגודל המסך יהיה לפחות 10 אינטש עם רזולוציה מספיק טובה, כדי לשלב בין נוחות נשיאה ועבודה בלי לקרוע את העיניים. כדאי שיהיה לטאבלט מעבד עם 4 ליבות לפחות, זיכרון עבודה 2 ג’יגה ואפילו יותר, ושטח אחסון של לפחות 64 ג’יגה. מעבר לכך, שימו לב לפרטים כמו כניסת HDMI, בלוטוס, מצלמה קדמית מצוינת וגם אחורית, וכדומה.

 

להזמנות וסיוע מקצועי

טאבלטים מומלצים לסטודנטים ניתן להזמין כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר. יחד עם זאת אם אינכם בטוחים לגבי הטאבלט הנכון ביותר לצרכיכם, ואם אתם רוצים עזרה מקצועית והכוונה לקנייה נכונה, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם עם חיוך וברוח טובה. פנו אלינו בטלפון 04-6388068 ואנו נשמח לעזור.